Sesja wiosenna

[ssa_booking type=sesje-zdjeciowe-wiosenne]
www.Pani-Migawka.pl fotograf na sesje zdjęciowe wiosenne Zielona Góra

Sesje wiosenno-wielkanocne, co warto wiedzieć i jak się przygotować?

Sesję wiosenne świąteczne fotograf Zielona Góra

FAQ

Uwaga

Proszę o wpisywanie w kalendarzu na marzec .

Sesje świąteczne kojarzą nam się zazwyczaj z Bożym Narodzeniem – a więc zdjęciami na tle choinek, z zimową aurą i w otoczeniu góry prezentów.

Tym razem sesje będą organizacji w studiu w marcu, a więc jest to świetna okazja na zorganizowanie rodzinnej sesji zdjęciowej, albo dla naszych małych pociech. Jednakże zalecam nie czekać z sesją na ostatnią chwilę. Pomyśl o niej trochę wcześniej, tak abyś miała czas na spokojnie przygotować to, co niezbędne do sesji fotograficznej. Zastanawiasz się, jak się zabrać do tych przygotowań?

Najlepiej więc przy dobieraniu ubrań kierować się kilkoma zasadami. Do sesji wiosenno-wielkanocnej doskonale się sprawdzą ubrania w pastelowych kolorach. Barwy pastelowe są łagodne i niekrzykliwe, dlatego nie będą odwracać uwagi od Waszych uśmiechniętych twarzy. Jeśli nie chcesz przesadzić z pastelowymi kolorami i wolisz nieco przygasić ich cukierkowe odcienie, to warto np. błękitną koszulę zestawić z białymi spodniami.

www.Pani-Migawka.pl fotograf na sesje zdjęciowe wiosenne Zielona Góra

Najlepiej jest postawić na klasykę. unikać ubrań z:
postaciami z bajek,
wielokolorowych,
jaskrawych,
z napisami.

Miejsce

Sesje zdjęciowe będą organizowane w studiu fotograficznym w Zielonej Górze na ulicy Krośnieńskej 12.

Koszt sesji w studiu.

Koszt sesji to 400 zł – 10 zdjęć już po obróbce. Sesja w studiu trwa zazwyczaj do 40 minut. najlepiej być 10 minut przed rozpoczęciem. Ubrań nie oferuję ze względu na różnice rozmiarów.

Uwaga
DLA STAŁYCH KLINETÓW KOSZT SESJI ZDJĘCIOWEJ WYNOSI 350 ZŁ

(minimum raz byli u nas)