Roczkowa sesja zdjęciowa | fotograf Zielona Góra

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra

Rodzinna sesja

Sesja na roczek dla Hani

Hania przyjechała na swoją sesję z mamą oraz tatą. Ta mała śmieszka była niesamowita, od początku rozbroiła mnie swoim uśmiechem oraz odwagą.

Uwielbiam sesje roczkowe za to, że bardzo różnią się od pozostałych sesji dziecięcych oraz rodzinnych. Maluchy zachowują są nieprzewidywalne, często dzieci z pozoru nieśmiałe, szaleją tak bardzo, że nawet rodzice są zdziwieni i…oczywiście rozbawieni!

Sesje roczkowe charakteryzują się bardzo kolorową dekoracją, ale oczywiście wszystko jest do siebie odpowiednio dopasowane tak, aby efekt końcowy świetnie wyglądał na zdjęciach. Nie ma tu miejsca na misz-masz czy też nieodpowiednie dobranie kolorów. Na górze wieszam girlandę, a za dzieckiem kilka przyporów, wszystko robię tak aby to dziecko było głównym punktem zdjęcia.

Czy sesja roczkowa może się nie udać? Oczywiście, że czasami tak bywa ponieważ dzieci to tylko dzieci, czasami tak jak i my dorośli nie mają ochoty na pewne rzeczy, jednak zawsze można znaleźć ciekawe rozwiązanie.

Do sesji roczkowej jak i do każdej innej sesji warto się przygotować. Przede wszystkim dziecko nie może być zmęczone dlatego sesję należy umawiać w takich godzinach aby maluch był już po drzemce, to zmniejsza szansę niepowodzenia sesji.

Warto więc około godzinę przed sesją zdjęciową podać dziecku posiłek. Należy ze sobą zabrać wodę/sok dla dziecka, chrupki, ulubioną zabawkę i dobry humor.

Te wszystkie elementy zmniejszają szanse niepowodzenia sesji.

Pamiętajcie, że sesja roczkowa ma być dobrą zabawą zarówno dla dziecka jak i dla rodziców.

Zapraszam do galerii zdjęć i zapraszam na sesje zdjęciowe 🙂

Jak oddaję tak wspaniałe momenty?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *