www.Pani-Migawka.pl fotograf na sesje zdjęciowe wiosenne Zielona Góra

Sesje zdjęciowe świąteczne Bożonarodzeniowe w studiu, co warto wiedzieć i jak się przygotować?

Koszt sesji zdjęciowej
– 350 zł – 7 zdjęć
PROMOCJA 250 zł – 10 zdjęć
już po obróbce udostępnione ON-LINE.

FAQUwaga

Proszę o wpisywanie w kalendarzu na grudzień w wybranych dostępnych terminach.

Sesje świąteczne bożonarodzeniowe w studio to super zabawa i okazja do wykonania przepięknych zdjęć w gronie najbliższych osób w świątecznym nastroju. Takie zdjęcia to nie tylko piękne wspomnienia uwiecznione na fotografii, ale bardzo często pomysł na prezent dla pozostałych członków rodziny. Wspólne zdjęcia mogą być ozdobą na półki, zdobić ściany naszych mieszkań oraz kartek świątecznych dla naszej rodziny lub innych gadżetów, którym można nadać świąteczny klimat i obdarować nimi najbliższe nam osoby.

Sesje świąteczne kojarzą nam się zazwyczaj z Bożym Narodzeniem – a więc nie wykonanie takiej sesji raz w roku jest smutnym faktem.

Sesje będą organizowane w studiu w grudniu, a więc jest to świetna okazja na zorganizowanie rodzinnej sesji zdjęciowej, albo dla naszych małych pociech. Jednakże zalecam nie czekać z sesją na ostatnią chwilę. Pomyśl o niej trochę wcześniej, tak abyś miała czas na spokojnie przygotować to, co niezbędne do sesji fotograficznej. Zastanawiasz się, jak się zabrać do tych przygotowań?

Najlepiej więc przy dobieraniu ubrań kierować się kilkoma zasadami.

Do sesji świątecznych doskonale się sprawdzą ubrania w różnorodnych kolorach. Czerwienie i zieleń to barwy świąt. Barwy pastelowe są łagodne i niekrzykliwe, dlatego nie będą odwracać uwagi od Waszych uśmiechniętych twarzy.

www.Pani-Migawka.pl fotograf na sesje zdjęciowe wiosenne Zielona Góra

Najlepiej jest postawić na klasykę. unikać ubrań z:
postaciami z bajek,
wielokolorowych,
jaskrawych,
z napisami.

Miejsce

Sesje zdjęciowe będą organizowane w studiu fotograficznym
w Zielonej Górze
Monte Cassino 27a
przy sklepie ogólnospożywczym “Monte”

Monte Cassino 27a

Regulamin sesji zdjęciowych

 1. Na sesję zdjęciową należy przyjść punktualnie. W przypadku spóźnienia lub niemożliwości dotarcia należy uprzedzić Fotografa o zaistniałej sytuacji przynajmniej 30 minut przed umówioną godziną sesji.
 2. Płatność za sesję zdjęciową należy uiścić po sesji zdjęciowej gotówką.
 3. Fotograf polegając na swoim zmyśle estetyki dokona wstępnej selekcji zdjęć według własnego uznania oraz prześle zdjęcia do serwisu, tak aby klient samodzielnie mógł zdecydować, które ujęcia zostaną poddane dodatkowej lekkiej obróbce.
 4. Klient zobowiązany jest z zapoznaniem się z portfolio Fotografa, jego stylem obróbki i pracy. Klient nie może oczekiwać od Fotografa wykonania dzieła niezgodnego z jego poczuciem estetyki oraz niezgodnego z charakterystycznym dla Fotografa stylem w tym z kolorystyką, kontrastem, kadrowaniem. W związku z powyższym nie ma możliwości dokonania reklamacji ujęć na podstawie w/w aspektów, nie ma możliwości również wymiany ujęć na inne, chyba że Fotograf zadecyduje inaczej.
 5. Obróbka zdjęć odbywa się po opłaceniu sesji.
 6. Fotograf ma 21 dni roboczych na oddanie gotowych fotografii, od momentu w którym klient wybierze kadry w serwisie.
 7. Klient otrzymuje dokładnie taką ilość fotografii, jaką zakupił. Nie ma możliwość otrzymania „reszty” zdjęć, czyli fotografii surowych/obrobionych za darmo.
 8. Fotograf daje możliwości zakupu dodatkowych fotografii w kwocie 30zł/ sztuka. Nie ma możliwości z kolei zakupu zdjęć nieobrobionych.
 9. Przygotowania do sesji są niezwykle ważne to od nich zależy jakość zdjęć. Fotograf nie ponosi odpowiedzialności za jakość końcowego dzieła wywołane zaniedbaniami przez Klienta.
 10. Usługa EKSPRESS, gdy Klient otrzymuje fotografie obrobione do 3-7 dni wiąże się z dopłatą 500 zł.
 11. Zgoda na publikację. Każdy Klient może sam zdecydować czy pozwala Fotografowi na upublicznienie swojego wizerunku na:

– facebook
– instagramie,
– stronach
– podczas wystaw, wernisaży
– publikacji w prasie czy materiałach reklamowych

 1. Prawa autorskie do zdjęcia należą do Fotografa – o tym stanowią przepisy prawne. Zakupienie fotografii nie jest równoznaczne z własnością w rozumieniu Prawa Autorskiego, więc nie można fotografii wysyłać np. na konkursy bez zgody fotografa.
 2. Klient nie może także ingerować w zdjęcie (np. zmiana na czarno-białe, nakładanie filtrów). Klient nie może ingerować, nakazywać i wymagać od Fotografa innego systemu pracy.
 3. Wszelkie graficzne zapytania np.: proszę przedłużyć mi włosy czy usunąć 30 kilogramów itp. to usługa graficzna, a nie fotograficzna. Usługa graficzna wyceniana jest indywidualnie, jak i może zostać odrzucona przez Fotografa.
 4. Sesję zdjęciowe indywidualne trwają do max godziny. Bez względu na pogodę bądź sytuacji jaką zastanówmy w trakcie sesji.
 5. Moja praca jest również moją pasją, więc obiecuję, że oddaje jej całe swoje serce oraz zaangażowanie, Staram się z całych sił, abyście wspólnie ze mną przeżyli cudownie czas sesji. Powyższe informacje powstały po to, by umożliwić nam organizację sesji bez nerwów, niedomówień czy utraty szacunku. Jesteście dla mnie niesamowicie ważni, to dzięki Wam mogę się spełniać zawodowo, rozwijać skrzydła.