Świece Dymne | Sesja Zdjęciowa Zielona Góra

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Po raz kolejny – świece dymne !

Jeśli chcecie stworzyć na fotografiach z sesji zdjęciowej, narzeczeńskiej czy ślubnej niezwykły klimat, to kolorowy dym jest właśnie dla was! Zdecydowanie urozmaici on sesję, a zdjęcia nabiorą aury tajemniczości i magii. Tę sesję zrobiłam w opuszczonych rejonach w Zielonej Górze.

Dym na zdjęciach to już od długiego czasu popularne urozmaicenie “zwykłych ujęć”. Jak dla mnie jest to niesamowity sposób, by wprowadzić trochę magii i czegoś całkowicie nowego na sesji. Serdecznie polecam spróbować każdemu! Można uzyskać niesamowity efekt, na przeróżne sposoby.

Do sesji używam rac dymnych. Podpalamy je zapalniczką by wyzwolić dym. Race dymią się około 60 sekund, ale wytwarzają bardzo dużo gęstego dymu, więc trzeba szybko i sprawnie wykonać zdjęcia.
Polecam spróbować najpierw jak to działa przed sesją.

Fotograf Zielona Góra www.pani-migawka.pl
Fotograf Zielona Góra www.pani-migawka.pl

Uważajcie na siebie!

Rada, by nie trzymać niektórych rac w dłoniach, a w jakimś pojemniku, albo przyczepione do kijka, ponieważ łatwo można się poparzyć. Warto też dodać, że race raczej nie farbują, zaś kulki tak. Na szczęście dość łatwo zmyć ich pozostałości mydłem i ciepłą wodą. Z rąk i szklanych pojemników schodzi bez problemu, gorzej z drewnianymi powierzchniami.
 I następna sprawa – race dymne bardzo śmierdzą i dymią się mocno, co może prowadzić do łzawienia i szczypania oczu. Warto mieć to na uwadze przy robieniu zdjęć!

Najlepsze kolory

Najlepsze kolory to niebieski, czerwony. Biały jest najbardziej gęstym dymem. Zaś żółty i zielony dymią się najmniej. 
Polecam próbować różnych kombinacji z kolorami.

Nie polecam jednak używać rac, kulek itp w zamkniętych pomieszczeniach, bo dość trudno pozbyć się smrodu i oczywiście samego dymu.

Zapraszam do galerii zdjęć 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *