Kim jestem?

Poznajmy się . . .


Fotograf Zielona Góra

Witaj

Cieszę się że trafiłeś na moją stronę.

Mam na imię Paulina…

      Fotografią zajmuję się od około 15 lat. Jest dla mnie wielką pasją i sposobem na życie. W pewnym momencie życia zaczęłam patrzeć na świat przez obiektyw i od tego czasu pragnę rozwijać się jako Pani fotograf.
Fascynuje mnie fotografia ludzi – zatrzymywanie emocji w bardzo ważnych sytuacjach życiowych. Dlatego zajmuję się w reportażami ślubnymi.

Równie dużą przyjemnością są dla mnie portrety i sesje zdjęciowe. Uwielbiam zdjęcia o złotej godzinie, pod słońce grać emocjami oraz światłem, po to, by opowiedzieć Waszą historię w jeszcze inny sposób. 

W 2020 roku byłam patronem Gazety Lubuskiej w UŚMIECH DZIECKA – miałam przyjemność sfotografować najpiękniejsze uśmiechy w lubuskim, aż ponad 50 voucherów.

Jestem zakochana w swojej pasji oraz pracy i nie wyobrażam sobie dzisiaj życia bez aparatu.

Do każdego swojego klienta podchodzę indywidualnie i z wielką ekscytacją, wkładając całe serce i umiejętności, by efekt końcowy był wyjątkowy i zachwycał.

Mam nadzieję, że moje prace to odzwierciedlają, dlatego zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio i do wspólnego kontaktu.

Posiadam także ukończony kurs liturgiczny dla fotografów, który jest wymagany przez Księży, aby móc swobodnie wykonywać zdjęcia podczas najważniejszych uroczystości.