Fotografia pomieszczeń | fotograf Zielona Góra

Fotografia pomieszczeń – czy warto postawić na profesjonalistę?

www.Pani-Migawka.pl-fotograf-Zielona-Gora

Każdy, kto ma choćby mniejszą wiedzę na temat reklamy, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest wyeksponowanie produktu i zaprezentowanie go potencjalnemu klientowi w jak najlepszy sposób, aby przyciągnął jego oko (i portfel).
Bo estetyka, w tej branży, to najważniejszy atut prezentowanych obiektów.

Fotografia pomieszczeń jest wymagająca.

Fotografując wnętrza trzeba zwracać uwagę na wszystkie nawet najdrobniejsze elementy wyposażenia wnętrza. Kiedy jesteśmy w pomieszczeniu często na takie elementy nie zwracamy uwagi, ale potem na fotografii taki niepotrzebny przedmiot uciążliwie rzuca się w oczy i przeszkadza w podziwianiu wnętrza.

www.Pani-Migawka.pl-fotograf-Zielona-Gora

Fotografię wnętrz wykonujemy w ograniczonej przestrzeni. Najbardziej skomplikowane są łazienki. Do tego typu fotografii potrzebne są odpowiednie obiektywy. Najczęściej fotografowie wnętrz wykorzystują szerokokątne obiektywy, które zapewniają duże pole widzenia. Przy niskiej jakości obiektywów szerokokątnych największą ich wadą jest to, że zniekształcają one obraz.

Fotografia wnętrz powinna zazwyczaj być jasna, idealnie naświetlona ze świeżymi i żywymi kolorami!

Są to standardy międzynarodowe i aby je osiągnąć fotograf musi posiadać dużą wiedzę na temat światła w fotografii i musi potrafić odpowiednio nim manipulować aby uzyskiwać zawsze jak najlepsze rezultaty.

To co widzi ludzkie oko w znacznym stopniu odbiega od tego co ‚widzi’ aparat fotograficzny.

KOMPOZYCJA W FOTOGRAFII WNĘTRZ JEST NIEZWYKLE WAŻNA!

I tutaj z pomocą przychodzi Państwu fotograf, który posiada i talent, a także wiedzę na temat fotografii wnętrz. Jest on w stanie wykonać „równe” zdjęcie, na którym nie będzie ani ciemnych, ani jasnych plam, jest on w stanie wydobyć ze zdjęcia to, co dla Państwa najważniejsze.
Profesjonalny fotograf wie, jak podkreślić poszczególne elementy wnętrza i architektury, z pełną dbałością o szczegóły i czytelność zdjęcia, z zachowaniem żywych barw.

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *