FOTOGRAFIA WNĘTRZ | HOTELOWA

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Czas na kolejną moja dziedzinę fotografii, która zdobywa coraz większą popularność. Zaczęłam od sesji fotograficznych, reportażu ślubów, a także eventów i jak to w życiu bywa dostałam kolejną propozycję pracy – fotografia wnętrz.
Fotografia architektury oraz wnętrz jest całkowicie inna niż reportaż ślubny, ale w obu tych dziedzinach człowiek jest jej odbiorcą.
Wrodzony perfekcjonizm oraz spostrzegawczość na piękno detali rzeczy martwych.
To chyba klucz do sukcesu.

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka
Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka


Jak poruszyć odbiorcę na pomieszczenie?
Jak sprawić, aby chciał być tam tu i teraz?

Dzięki współpracy z hotelem Fiesta i Sjesta w Nowej Soli, miałam okazję wykonać zdjęcia niezwykłego hotelu oraz restauracji.
Nowoczesna architektura w jest coraz częściej spotykana, ale w przypadku hoteli w naszym rejonie występuje niestety dość rzadko. Przyjęło się, że w Polsce była moda na hotele bardziej w stylu “pałacowym” takie hotele widuje się jeszcze sporo.
Ja osobiście gustuję w architekturze nowoczesnej 🙂

Hotel | Restauracja Fiesta-Sjesta Nowa Sól

Lubuski Hotel | restauracja mieści się w niewielkiej miejscowości Nowa Sól zaledwie 20 km od Zielonej Góry. To obiekt wzniesiony w 2019 roku według.
Nowoczesny budynek przykuwa wzrok już z daleka. Charakteryzuje się nowoczesnością i bardzo ciekawą formą architektoniczną, którą możemy zaobserwować już na samym początku – tworząc tym samym bardzo silne połączenie z naturą.


Hotel Sjesta jest położony blisko centrum Nowej Soli. Odległość do centrum przesiadkowego z PKP, PKS i węzłem komunikacji gminnej to tylko 500 metrów.

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka
Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

HOTEL SJESTA OFERUJE POKOJE W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

Hotel oferuje pokoje jedno – dwu i trzy – osobowe, a na życzenie gości oferują także dostawki oraz łóżeczka dla dzieci.

Pierwsze wrażenie

Na pierwszy rzut oka, hotel wygląda bardzo ładnie. Ciężko nie zrobić dobrego wrażenia, kto właśnie jechał godzinami drogą, przy której większość budynków zwaliłby porządny podmuch wiatru. Ani na chwile ono nie znika.

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka
Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Kuchnia

Decydując się na jedzenie w Fieście możemy spodziewać się strzału w 10 ! Jedzenie jest jedynym elementem, którego większości osób się obawia. Nie chodzi o to, że jesteśmy wybredny, jednak zapewne każdy z nas doświadczył tego niesmacznego doświadczenia i niestety, ale opinie na Internecie często nie są prawdą.
Jedzenie jest bardzo dobre, bardzo dużo i bardzo różnorodne dania na niezwykle wysokim poziomie.
W jadłospisie są buliony, kremy, ryby podane na dziesiątki sposobów, wołowina, kurczak… dużo tego. A wszystkich dodatków było oczywiście jeszcze więcej. Na dobicie, był cały ogrom słodkości, świeżych owoców i pysznych sosów.
Mi osobiście najbardziej zasmakowały zupa i ryby, ale wiem, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. W tym jednym hotelu mają ludzi, którzy płynnie mówią po angielsku, niemiecku, żeby lepiej służyć swoim gościom. To się w głowie nie mieści. U nas politycy czasem słabo we własnym języku potrafią się porozumiewać, a u nich bycie poliglotą, oznacza zapewnienie obsługi na odpowiednim poziomie.

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka
Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Usługi

Hotel oferuje Państwu możliwość dostania się na lotnisko własnymi samochodami, a także jest możliwość wyprania ubrań prosto z podróży.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *