Jesienna sesja zdjęciowa w plenerze

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka ssa

Polski sielski wypad na zdjęcia !

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka ss
Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Polska złota jesień zachwyca kolorami! Seria barw w parkach i lasach stanowi świetne tło dla sesji plenerowej. Jak uwolnić cały potencjał tej pory roku i pokazać jesień?

Jesienne portrety z miękkim światłem

Niebo jesienią jest często zachmurzone, a słońce nie świeci tak beztrosko jak latem. Choć czasem może to powodować jesienna chandrę to jednak w fotografii portretowej jest bez wątpienia plusem. Tzw. miękkie światło nie rzuca ostrych cieni, więc możesz wykonać bardzo plastyczne, subtelne portrety.

Liście

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka sssd
Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Liście mają różne kolory, różne faktury różne kształty, różne rozmiary. Paleta taka, że jest w czym wybierać. Bogactwo ogromne. Dodatkowy plus, że te wszystkie kolory pięknie ze sobą współgrają, tam nie musisz się martwić, czy ten pomarańczowy pasuje do tego czerwonego, czy ten czerwony pasuje do tego żółtego, tym się nie musisz martwić. Wszystko do siebie pasuje, matka natura jest fenomenalna.
Wykorzystaj te liście, masz je pod ręką, nic cię to nie kosztuje.

Łap momenty!

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka ssa
Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Jesień to taka pora roku, kiedy stajemy się trochę bardziej leniwi i trochę bardziej czuli. Jeśli więc jeśli to możliwe wyjeżdżacie na romantyczny weekend we dwoje lub decydujecie się na rodzinny wypad to pamiętaj, by fotografować… niemal wszystko. Nic tak dobrze nie odzwierciedla Waszych nastrojów i atmosfery wyjazdów niż zdjęcia prostych momentów.
Jeżeli nie macie pomysłów na zdjęcia, zawsze jest fotograf.
Ja bądź inni 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *