SESJA ZDJĘCIOWA Z KONIEM | artystyczne portrety kolejne urodziny

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

SESJA ZDJĘCIOWA W STADNINIE KONI POD ZIELONĄ GÓRĄ

Uwielbiam sesje z daleka od miejskiego zgiełku. Nic Was nie rozprasza. Jesteśmy tylko My i cisza, która jest wokoło Nas. I tak było tym razem. Na  miejsce sesji wybraliśmy sobie niezwykłą stadninie oddaloną od Zielonej Góry. Pogoda była przepiękna, rozpieściła promieniami słońca

Sesja na prezent

Dzięki kartą Podarunkowym możecie podarować komuś naprawdę oryginalną pamiątkę – sesję fotograficzną! 🙂
W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia telefonem (i nigdy ich nie wywołujemy, czyż nie?), a zapominamy o profesjonalnych fotografiach, które przetrwają dziesiątki lat i będą cieszyć do końca życia! Czy jest ktoś, kto nie byłby zadowolony z takiego prezentu? Sesja na prezent to świetny pomysł z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy rocznicy związku, a nawet Walentynek czy Dnia Matki.

Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu. Najczęściej jednak bony kupowane są jako prezent na urodziny! Oprócz tego, że osoba obdarowana otrzyma od 15 zdjęć (w zależności od pakietu), a gwarantuję, że będzie też miała zaliczone po prostu fajne doświadczeniem. Podczas zdjęć swobodna atmosfera. Traktuję je jak spacer z aparatem i robię wszystko, aby fotografowani przede wszystkim dobrze się bawili.

Zakupiona sesja na prezent może odbyć się niezależnie od pory roku, w terminie, który ustalę wraz z obdarowanym. Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę.
Vouchery są w pełni spersonalizowane (zawierają imię i nazwisko osoby obdarowanej), wysyłane są w kopercie.

Prezent z głowy!

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *