Świętuj Dzień Matki z sesjami zdjęciowymi

www.Pani-Migawka.pl fotograf sesje zdjęciowe Zielona Góra (1)

Świętuj Dzień Matki z zaproszeniem na sesję zdjęciową!

Nie wiem jak wy, ale mam w życiu jedyną bardzo ważną kobietę: mamę. Jako zawodowy fotograf uwielbiam łapać piękne, pełne szczęścia chwile! Mama na zdjęciu zabrała swojego męża na sesję fotograficzną. Moi bohaterowie mają już swoje lata, a bawili się jakby mieli dopiero NAŚCIE! Wiecie co? Chyba potrafię wyluzować atmosferę w trakcie zdjęć mimo tego “spięcia”, “stresu”. Ja zawsze mówię, że nie jest to łatwe, ale nie boli jak tatuaż!

www.Pani-Migawka.pl fotograf sesje zdjęciowe Zielona Góra (1)

W TYM ROKU UCZCIJ MAMĘ SESJĄ ZDJĘCIOWĄ
PODARUJ JEJ DAR NA ZAWSZE.

Dzień Matki jest już tuż za rogiem 9 maja. Nadal szukasz idealnego prezentu dla mamy? Nie panikować. Jesteśmy tutaj, aby Cię zainspirować. Matki są zwykle za aparatem, a nie przed obiektywem, prawda? Ale fotografowie portretowi mogą sprawić, że każda uroczystość będzie bardziej wyjątkowa. W końcu trwałe wspomnienia to bezcenny dar. Tej wiosny możesz spróbować czegoś nieco innego? Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci sprawić, że mama poczuje się kochana dzięki własnej sesji fotografii portretowej.

PORTRETY RODZINNE

Jednym ze sposobów uhonorowania mamy – najważniejszej przyjaciółki w swoim życiu jest wspólne zrobienie pięknych portretów rodzinnych. To prezent, który z pewnością będzie pielęgnować przez wiele lat. Dawno minęły czasy niezręcznych rodzinnych sesji zdjęciowych.
Fotografowie portretowi mogą sprawić, że Twoja sesja będzie zarówno zabawna, kreatywna, jak i niesamowitym przeżyciem.

www.Pani-Migawka.pl fotograf sesje zdjęciowe Zielona Góra (1)

SKORZYSTAJ Z WIOSNY

Oczywiście planowanie sesji zdjęciowej na świeżym powietrzu z fotografami portretowymi jest uzależnione od wiosennego klimatu, ale jest to również super pomysł. Kolorowe kwiaty kwitną w maju, a przyroda tętni życiem po mrozie. Jeśli przebywanie na zewnątrz nie jest możliwe, innym sposobem na sprawienie, by mama poczuła się piękna, jest wprowadzenie do studia.

UWZGLĘDNIJ SWOJE ZWIERZĘTA

Dodanie małego zwierzątka do sesji zdjęciowej z okazji Dnia Matki może być świetną zabawą. W końcu zwierzęta też są rodziną. Zwierzęta mogą również zachować nastrój podczas sesji portretów rodzinnych i są nieprzewidywalne, co może prowadzić do miłych chwil inspiracji. Jest to również miły akcent, jeśli na twoich zdjęciach będą małe dzieci. Rodzinne zwierzaki z pewnością sprawią, że będą uśmiechać się do obiektywu , co oznacza, że ​​mama będzie bardziej cieszyć się swoim dniem.

SZUKASZ FOTOGRAFA W POBLIŻU?

Jeśli wpiszesz w google, „ fotograf Zielona Góra ”, to prawdopodobnie, ja będę tym strzałem w dziesiątkę! nie szukaj dalej. staram się stworzyć rodziną atmosferę w trakcie sesji zdjęciowych. Tę sesję wykonaliśmy w urokliwym parku w Zatoniu. Z okazji Dnia Mamy podaruj jej wyjątkowy prezent na wiosnę, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numerem telefonu 508413219 lub skorzystaj z prostego formularza kontaktowego poniżej. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *