Wielkie otwarcie salonu sportowego – INTERSPORT

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Witajcie! Najlepsze ceny, świetny sprzęt sportowy w Zielonej Górze!

W miniony piątek 06.05.2022 roku w najważniejszej oprawie w Zielonej Górze mieliśmy przyjemność zdawać fotorelację oraz nakręcić film dla firmy INTERSPORT wraz z Marek Kaczmarek, prezes Intersport Polska ! Świętowali pierwsze otwarcie salonu sprzedaży INTERSPORT, który powstał w galerii handlowej w Zielonej Górze FocusMall. To wspaniałe rozpoczęcie sezonu sportowego w tym roku! Mieć przyjemność zdawać relację z tak iście ważnego wydarzenia jak otwarcie salonu w Zielonej Górze!

Prezes Intrsport Polska zapowiada, że spółka nie zamierza spocząć na laurach. Dalszy rozwój zapewnić mają jej nowe koncepty testowane w obu kanałach, stacjonarnym oraz internetowym. Jak mówi Marek Kaczmarek, aktualnie w fazie próbnej znajdują się trzy takie koncept, przy czym najbardziej obiecujący jest click&collect, wspierający sprzedaż online, w którą Intersport ma zamiar nadal inwestować.

Jednocześnie spółka będzie też uruchamiała nowe placówki stacjonarne. Trzy z nich otwarte ostatnio w CH Focus Mall w Zielonej Górze, w CH Dekada w   Olsztynie oraz w CH Krupówki w Zakopanem wpisują się w strategię spółki zakładającą, że klienci mają mieć bezpośredni, a co za tym idzie łatwiejszy dostęp do sklepów, w których poza odzieżą i obuwiem oferowany jest też sprzęt sportowy oraz usługi jego serwisowania. Nowe salony – działające w formule pick up point – to również kolejny krok w kierunku digitalizacji sprzedaży.

Intersport Polska prowadzi obecnie sprzedaż w 35 sklepach zlokalizowanych w centrach handlowych w największych miastach w kraju. Spółka jest partnerem biznesowym Grupy Intersport, która posiada łącznie 5 421 punktów w 57 krajach na pięciu kontynentach.

Sport to zdrowie

Motywacją do zwiększonej aktywności fizycznej jest zdrowie oraz fakt, że dzięki niej można rozładować nagromadzone negatywne napięcia. Intensywne życie oraz chęć dbania o siebie przekonuje ludzi do włączenia sportu do swoich codziennych nawyków.

Intersport zapowiada dalszy rozwój sprzedaży w modelu omnichanel. Sieć dużo obiecuje sobie po usłudze click&collect

Zapraszamy do współpracy oraz galerii zdjęć

www.Pani-Migawka.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *