Zdjęcia portretowe Zielona Góra

Fotografia portretowa Zielona Góra Pokojska Paulina
Fotografia portretowa Zielona Góra Pokojska Paulina
Fotografia portretowa Zielona Góra Pokojska Paulina

 „atelier”

Każdy fotograf marzy o własnym „atelier”, wokół którego została zbudowana mistyczna wręcz aura. Bo wiecie, w atelier odbywa się magia, zdjęcia się wyczarowuje, a fotograf posiada niezwykłe zdolności. No ale czym właściwie jest to całe fotograficzne atelier?

Otóż atelier to nic innego, jak miejsce pracy artysty. Może więc być nim każde miejsce! Ja Was jak na razie zapraszam do swojego domu. Nikt przecież nie powiedział, że studio do portretów musi być wielką halą z ogromnymi oknami, wyposażone w dziesiątki lamp, modyfikatorów i urządzeń, o których działaniu nawet nie mamy pojęcia.

Fotografując w domu, oczywiście mamy pewne ograniczenia, ale można sobie z nimi poradzić i wyczarować naprawdę świetne zdjęcia. 

Sama większość swoich zdjęć studyjnych wykonuję w domu. Na przestrzeni lat mieszkania się zmieniały, a moje studio wędrowało razem ze mną i w każdym z nich udawało mi się znaleźć odpowiednie miejsce, żeby pracować z modelką lub modelem.

Fotografia portretowa Zielona Góra Pokojska Paulina
Fotografia portretowa Zielona Góra Pokojska Paulina

Kreatywność- popuśćmy wodze fantazji.

W fotografii artystycznej dużą rolę odgrywa makijaż i ubiór. Te elementy mają wpływ na końcowy efekt sesji, nadają zdjęciu klimatu. Makijaż oddaje w ręce profesjonalistki i korzystam z usług zaprzyjaźnionej wizażystki. Zawsze staram się pomóc klientom z ubiorem. Sama coś kupię na sesje.
Bardzo fajnie sprawdzają się szelki, szaliki, czapki, luźne sukienki.

Jedną z sesji artystycznych wykonywałam w mojej ulubionej szklarni, którą możecie zauważyć w realizacjach. Był to typowy portret w stylu fine-art. Sesja wyszła bardzo fajnie, a jedno ze zdjęć zostało opublikowane w międzynarodowym magazynie fotografii, które także zostało wyróżnione i wybrane fotografią roku.

Zapraszam do galerii i zapraszam na sesje w stylu “Fine-Art”

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *