Fotograf Komunia Święta – fotograf Zielona Góra | LUBUSKIE

FOTOGRAFIA KOMUNIJNA Zielona Góra

Pierwsza Komunia Święta zorganizowana w Kościele Zbawiciel Zielona Góra

Komunia święta 2023 rok w kościele zbawiciela w Zielonej Górze. W tym roku również zostałam zaproszona abym wykonywała zdjęcia w trakcie licznej komunii Uroczystości I Komunii Świętej w kościele Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Jako fotograf komunijny spoczywa na mnie duża odpowiedzialność za uchwycenie najpiękniejszych chwil waszych pociech w trakcie pierwszej komunii świętej która jest zaraz po chrzcie najważniejszym etapem w życiu dziecka.

www.Pani-Migawka.pl fotograf na komunię świętą Zielona Góra

Fotograf na komunię Świętą Zielona Góra


Jako główny fotograf w kościele muszę wykonać prawie setce dzieci podchodząc do każdego z nich bardzo indywidualnie tak jakby każdy z rodziców wziął mnie na swojego osobistego fotografa. Jest to naprawdę bardzo ciężkie zadanie ale jak sama nazwa mojego loga mówi z miłości do fotografii. Kolejny rok rodzice zadecydowali abym to ja była fotografem w trakcie tego wydarzenia. Swoją pracę najczęściej zaczynam pół godziny przed rozpoczęciem mszy świętej. Wtedy najczęściej fotografuje przygotowujące się dzieci do Eucharystii. Razem rozmawiają przebywają z rodzicami z najbliższą rodziną i wtedy uchwycam pierwsze kadry które również są dobrą pamiątką.

Kiedy przychodzimy do części głównej na mszę świętą wtedy staram się być niezauważona aby nikogo z gości a także dzieci nie rozpraszać aby każdy mógł uczestniczyć w trakcie mszy bezstresowo że ktoś fotografuje. Również liczę się z księżami którzy prowadzą mszę świętą aby ich nie rozpraszać. W trakcie mszy staram się aby każde dziecko miało różne zdjęcia z różnych perspektyw oraz dużo kadrów bez względu na to czy dziecko siedzi z przodu czy też z tyłu.

Cała msza jest fotografowana. Zaś po mszy świętej każdego zapraszam w zależności od klas do zdjęcia grupowego z księdzem a także z katechetkami i w trakcie tego proszę rodziców o nie rozpraszanie dzieci a także mnie. Sesje zdjęciowe komunijne najczęściej są wykonywane po mszach świętych. Możemy spotkać się w tym samym dniu kiedy macie akurat obiad rodzinny lub możemy się spotkać w innym dniu to już wszystko zależy od państwa decyzji. Do całego reportażu komunii świętej podchodzę bardzo sumiennie i staram się być profesjonalna w każdym calu i mam nadzieję że widać to na moich fotografiach


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *