Sesja sylwestrowa | podsumowanie starego roku, a powitanie nowego Roku.

Na pewno każdy z was lubi uwieczniać piękne chwile w życiu, a czy kiedykolwiek pomyśleliście o tym aby uwiecznić tę chwilę w związku z Sylwestrem?

Właśnie dlaczego by nie wykonać fotografii rodzinnej z tytułu sylwestrowej nocy w studiu fotograficznym, gdzie panuje przepiękna aura sylwestrowej nocy w rytmie Waszej ulubionej muzyki w pięknych kolorach, miejących się w świetle makaronach.

Każdy z nas zawsze myśli o sesjach świątecznych czy to wiosennych, a czy to bożonarodzeniowa, a dlaczego nikt nie myśli o sesji sylwestrowej?

Przecież jest to wyjątkowa noc kiedy żegnamy stary rok, a witamy nowy więc fajnie byłoby mieć taką pamiątkę w wykonanym w profesjonalnym studiu fotografem który pomoże Wam wykonać najlepsze kadry.

Przed państwem moi stali klienci, którzy odwiedzają mnie kilka razy w roku zaczęliśmy współpracę od chrzcin a aktualnie pola ma już dwa latka a więc zaproponowałam im wyjątkową sesję coś innego całkowicie od wszystkich zdjęć a była to sesja sylwestrowa. Sesję wykonaliśmy w moim studiu fotograficznym który mieści się w Zielonej Górze puściliśmy ulubione piosenki Polki a także ulubione piosenki rodziców tańczyliśmy bawiliśmy się tak jakbyśmy rzeczywiście obchodzili ten najlepszy nowy rok a żegnali stary dlatego jeśli macie państwo ochotę na wykonanie sesji zdjęciowej w studiu fotograficznym a interesuje was całkowicie inna sceneria to zapraszam na następny rok a najbliżej na sesję wiosenną na którą bardzo gorąco zapraszam ponieważ będą tam niesamowite rzeczy. To proszę was do innej krainy którą każde dziecko marzyło o tym aby spędzić tam choć chwilę nazwiemy ją nibylandia u pani migawki.

Chciałabym bardzo podziękować za tak wspaniały rok jakim był 2022 każdemu z osobna byłym klientom aktualnym klientom oraz przyszłym klientom dziękuję że jesteście ze mną że mnie wspieracie i że jesteście obecni w mojej małej karierze fotograficznej. Będę to powtarzać każdego dnia i zawsze że fotografia jest bliska memu sercu fotografuje sercem ale i też trochę umysłem ponieważ trzeba pomyśleć aby kadr zawsze był wyjątkowy i spójny ale serce odgrywała tutaj najważniejsze rolę ponieważ robię to tylko i wyłącznie od serca. 

Rok był wyjątkowy mam nadzieję że przyszły będzie również abyście byli zdrowi szczęśliwi i dumni z tego że podobają wam się wasze zdjęcia które mogą zawisnąć na ścianie możemy postawić na szafce RTV przechodząc spoglądając i myśląc sobie fajny był ten czas u pani migawki. Dziękuję raz jeszcze do spisania do zobaczenia w przyszłym roku 2023.

Kochani szczęśliwego nowego Roku!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *