Portret artystyczny Fine-Art

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Gór
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Gór
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Gór

Polska zima nie zachwyca. W Zielonej Górze jest szaro i buro. Proponuję Państwu portrety artystyczne.

Artystyczna fotografia portretowa to rodzaj zdjęć, które nie mają sztywnych reguł. Przy fotografii artystycznej dużą rolę odgrywa wizja fotografa. Tak naprawdę, zdjęcia powstają najpierw w głowie, tam wszystko się zaczyna.

Fotografia fine-art charakteryzuje się kilkoma regułami, takimi jak poza,  odpowiedni dobór oświetlenia, które modeluje zdjęcie i buduje elegancki portret.

Piękna naturalność!

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Gór
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Gór

Jak stworzyć portret Fine-art?

Czym jest portret? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Wiele osób utożsamia portret jako zdjęcie z widoczną twarzą. Portret to minimum jedna osoba, której twarz może być widoczna, ale nie musi. Twarz modela może być ukryta lub zakryta makijażem. Portret artystyczny nie zna granic. Pozwólmy sobie na szaleństwo! Możemy ruszyć wyobraźnią i kreatywnością! Zdjęcia fine-art. Przepięknie prezentują się w formie obrazów, bądź wydruków fine-art.

Jakie tło?

Najczęściej jest to jednolite, “pomaziane” tło, bardzo często w stonowanych kolorach. Tło powinno być ściśle dopasowane do tematyki zdjęcia, a szczególnie musi się pokrywać z wizją, jaką mamy na dany portret. Proste tło ma swoje zalety.

Czy istnieją uniwersalne pozy?

To, co dobrze wygląda u jednej osoby, nie musi wyglądać dobrze u następnej. W trakcie zdjęć będziemy omawiać kwestie dla sesji zdjęciowej. Poza, twarz, ustawienie rąk.
Niezależnie od technik daję swoim klientom dużo swobody. Aby wykreować atrakcyjne portrety!

Te zdjęcia zostały wyróżnione przez Gallery Of Refined Art!

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Gór
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Gór

Kreatywność- popuśćmy wodze fantazji.

W fotografii artystycznej dużą rolę odgrywa makijaż i ubiór. Te elementy mają wpływ na końcowy efekt sesji, nadają zdjęciu klimatu. Makijaż oddaje w ręce profesjonalistki i korzystam z usług zaprzyjaźnionej wizażystki. Zawsze staram się pomóc klientom z ubiorem. Sama coś kupię na sesje.
Bardzo fajnie sprawdzają się szelki, szaliki, czapki, luźne sukienki.

Jedną z sesji artystycznych wykonywałam w mojej ulubionej szklarni, którą możecie zauważyć w realizacjach. Był to typowy portret w stylu fine-art. Sesja wyszła bardzo fajnie, a jedno ze zdjęć zostało opublikowane w międzynarodowym magazynie fotografii, które także zostało wyróżnione i wybrane fotografią roku.

Zapraszam do galerii i zapraszam na sesje w stylu Fine-Art

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *