Ślub cywilny oraz sesja zdjęciowa

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Ślub cywilny odbył się 12 września 2020 roku, na który mogliśmy uwiecznić fotografię.

FOTOGRAF NA ŚLUB CYWILNY ZIELONA GÓRA


Po raz kolejny mogłam uwiecznić piękne chwile zaślubin. Tym razem byli to Izabela i Macie. Pewnego słonecznego dnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zielonej Górze oficjalnie stali się mężem i żoną. Zobaczcie ich relację ze ślubu cywilnego, na którym miałam przyjemność być fotografem ślubnym 🙂

Miłość Zielonogórska

Tym razem będzie to reportaż ze skromnego ślubu cywilnego, jak zobaczycie na zdjęciach również wspaniałe chwile. Także z wspaniałej sesji zdjęciowej. Chwile, podczas których Iza i Maciej zalegalizowali swoją miłość 🙂 Była piękna suknia, elegancki garnitur pana młodego, wspaniałe małe grono, złote obrączki oraz marsz Mandelsona. Tego dnia najważniejsze były uczucia Izy i Macika mimo panującej aury Winobrania oraz wypowiedziane przez nich uroczyste oświadczenia, które przypieczętowały ich związek.

Fotograf na ślub cywilny Zielona Góra

Choć ślub cywilny trwa dużo krócej, warto uwiecznić go na fotografiach. W przyszłości stanie się cenną pamiątką, do której małżeństwo wraz z rodziną będą wracać ze wzruszeniem i sentymentem. Jeżeli i Wam marzy się udokumentowanie ślubu oraz wszystkich emocji z nim związanych, odezwijcie się. Z ogromną przyjemnością wykonam dla Was tę wspaniałą pamiątkę 🙂 


Często słyszę od ludzi ” CO MY MAMY ROBIĆ !? ” ja zawsze odpowiadam z uśmiechem “Bądźcie sobą, postarajcie czuć się swobodnie, mimo wszystko “.
Wiem, wiem… swobodnie. Jak? Jak swobodnie. Mamy erę telefonów. Niestety, ale rzadko kiedy zobaczymy jak wychodzimy na zdjęciach po drugiej stronie.”
Przed obiektywem. Ciężko jest. Sama miałabym z tym problem i mam.
Dlatego Wam też się nie dziwię 🙂
Nie pokazuję zdjęć. Bardzo lubię wprowadzać naturalną, wesołą atmosferę.
Bez spiny, bez pozowanych pozycji.
Wielbię to.
Kolorystyka? Także uwielbiam takie kolory przy takich sesjach.
Nie przy rodzinnych. Tam ma emanować RADOŚĆ, nasycone kolory.
Poznałam kolejnych świetnych , wesołych, wspaniałych ludzi! Oby tak dalej !

Zielono mi 🙂

Zapraszam do oglądania 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *