Wymarzony ślub Damiana & Izy

www.Pani-Migawka.pl q fotograf Zielona Góra

Romantyczne wesele

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra

Zapewne mieliście okazję bywać na niejednym weselu. Ja miałam ku temu kolejną okazję być podczas uroczystości ślubu, ale też być ich fotografem Izy i Damiana, którzy zdecydowali się zaprosić swoich gości do Nowego Miasteczka pod Nową Solą. Ślub odbywał się w pięknym Kościele w Nowym Miasteczku Opatrzności Bożej, w którym kiedyś miałam swoją Pierwszą komunię Świętą. Miło wrócić po latach jako ktoś ważny dla Pary Młodej. Z kolei miejscem świętowania była wioska pod Nowym Miasteczkiem. Muszę przyznać, że nazwanie Młodej Pary oazą spokoju nie oddaje w pełni tego, jak ci zrelaksowani byli przed powiedzeniem sakramentalnego “tak”.
W pewnych momentach wydawało mi się nawet, że to ja bardziej przejmuję się ich uroczystością, niż oni sami 😉

Głównym bohaterem był także synek Państwa Młodych, który w tym czasie miał także swój Chrzest Święty 🙂

Zacznijmy jednak od początku – zobaczcie, czego świadkiem stałam się podczas wizyty na ich weselu. Być może reportaż z tego wydarzenia będzie inspiracją dla tych z Was, którzy swój wielki dzień mają dopiero przed sobą. Gotowi?

Wymarzona pogoda na wesele!

Młoda Para zamówiła pogodę na ten dzień, jednak odwrotnie niż w piosence Moniki Brodki – w Nowym Miasteczku nie padał deszcz! To dało doskonałe warunki do wspólnego świętowania i robienia zdjęć.

Zanim jednak wraz z gośćmi przenieśliśmy się na miejsce wesela, przebywaliśmy w Kościele w Nowym Miasteczku Opatrzności Bożej. Iza i Damian przez całą uroczystość rzucali ku sobie radosne, pełne miłości spojrzenia, które dopełniały panującą w kościele atmosferę!

Zabawa była przednia!

Zapraszam do galerii zdjęć

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *