Chrzest Święty Aleksandra

Fotograf Zielona Góra Pani-Migawka

Fotograf na chrzest Zielona Góra | Reportaż

PRZYGOTOWANIA W DOMU,
UROCZYSTOŚĆ W KOŚCIELE I PRZYJĘCIE – CHRZEST W POZNANIU

Chrzest święty to najważniejsza chwila w życiu rodziny. Niezwykle wzruszający i istotny moment. Uwieczniając go na zdjęciach, zyskujemy niezapomnianą pamiątkę dla swojego dziecka do której będzie można powrócić zawsze, a także dla całej rodziny. Twoja pociecha, będzie przeglądać tę niezapomnianą chwilę . Dla takich momentów warto zadbać o to, by zdjęcia oddawały charakter tego dnia.

Chrzciny zorganizowane zostały w Skokach pod Poznaniem oraz w Kościele Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rejowcu Poznańskim.

PRZYGOTOWANIA W DOMU

Reportaż zaczęliśmy od przygotowań w domu. Rodzinka Aleksandra była zwariowana i bardzo otwarta na fotografa oraz aparat! 🙂
Aleksander będzie po prostu małym modelem! 🙂

Fotografia chrztu świętego jest szczególnie wymagająca. Sama uroczystość w kościele nie trwa szczególnie długo, dlatego też tak istotny jest tutaj refleks. Musi się dostosować do każdej sytuacji, a jednocześnie pozostać praktycznie niewidocznym- nie może on swoją obecnością przeszkadzać rodzinie w przeżywaniu tego wyjątkowego momentu oraz wysuwać się przed szereg. Ważna jest tutaj również kultura osobista i umiejętność odpowiedniego zachowania się. 
Uchwycenie emocji pod taką presją i zatrzymanie ulotności chwili staje się zatem nie lada wyzwaniem.

Jestem obserwatorką widzę to, czego inni nie są wstanie czasami dostrzec i w odpowiednim momencie robię zdjęcia. W przypadku fotografii chrztu staram się, by całość została uwieczniona w idealnej formie. Reportaże z chrzcin pokazują praktycznie każdy moment z tego dnia i pozwalają wyrazić jego charakter oraz to, co najważniejsze- a więc relacje między rodzicami a dzieckiem. Wiemy, że Twoja pociecha jest najważniejsza i właśnie to wyrażamy poprzez zdjęcia.

Poczęstunek, tort w restauracji

Obiad oraz tort moi klienci zrealizowali w restauracji w miejscowości Skoki, pod Poznaniem. Restauracja Moraś. Przepyszne jedzenie, profesjonalna ekipa. Wszystko na czas. Przede wszystkim bardzo ładne wnętrze 🙂
Każdy kto chciałby zrealizować chrzciny bądź ślub w Skokach to serdecznie polecam tę restaurację 🙂
Pierwsza klasa!

Decydując się na fotografie ode mnie, zdjęcia z chrzcin staną się niezwykłą pamiątką. Postaram się jak najlepiej udokumentować ten szczególny dzień w życiu Waszego Dziecka.

Zapraszam do galerii 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *