Gazeta Lubuska Uśmiech Dziecka – fotograf Zielona Góra

Gazeta LubuskaUśmiech Dziecka

Coroczny konkurs Gazety Lubuskiej cieszy się ogromną popularnością. Zobaczcie tylko jaki piękny uśmiech udało mi się sfotografować jako partner akcji fotograf, było mi niezmiernie miło towarzyszyć Wam wszystkim na sesjach zdjęciowych organizowanych w Zielonej Górze!

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra sesje zdjęciowe

Dzień pleneru nie mógł być inny! Było niezwykle Słonecznie i pięknie tego dnia, a na miejsce sesji plenerowej wybrali to miejsce ze wglądu na różnorodność oraz wiele rozrywek dla małych pociech. Ogród należy do Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dominika, Daniel, ich subtelne gesty wyrażające uczucie w bajecznym miejscu, wśród flory i palety barw wiosennej aury w Ogrodzie Botanicznym w Zielonej Górze oraz ich mała pociecha, a również mała istota w brzuszki. Poszło idealnie. Lekkie słońce przedzierające się zza chmur, spacerowaliśmy, biegaliśmy i dużo śmialiśmy. Dominika i Daniel spisali się na medal – sami zobaczcie!

Jak zgłosić swoje dziecko do konkursu gazety lubuskiej?

W ramach akcji można przesłać zdjęcie dziecka w każdym wieku. Nie musi to być profesjonalna fotografia. Wszak najpiękniejsze dziecięce uśmiechy, to te uchwycone w chwilach radości, podczas zabawy.

Wiele, wiele pięknych nagród!

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra fotograf na ślub

Sesja rodzinna to obowiązkowe zdjęcia.

Powinna znaleźć się w albumie każdej kochającej się rodziny. Sesje takie organizujemy w starannie dobranych plenerach, które omawiamy  i przygotowujemy dla Was. Zdjęcia w plenerze uzależnione są od pory roku i tego, czym w danych miesiącach obdaruje nas natura.

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra fotograf na ślub

Fotografia Zielonogórska pełna miłości!

Sesję zdjęciową zorganizowaliśmy w Ogrodzie Botanicznym w Zielonej Górze. Ogród jest niezwykle piękny. Dużo zieleni, roślinności, a nawet ogrom pięknego Słońca!
Ach te uczucia!

Sesja wykonana w ramach akcji konkursu
Gazeta LubuskaUśmiech Dziecka

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *