Mały kameralny ślub w Anatra Drzonków

ZALETY I WADY MAŁEGO ŚLUBU

Planując wesele, jednym z pierwszych szczegółów, o których będziesz musiał się zdecydować, jest to, czy wolisz większe czy mniejsze wesele. Oczywiście oba mają swoje wady i zalety.

DLACZEGO MAŁY ŚLUB?

Możesz zacząć się zastanawiać, dlaczego ślub, jedna z wielkich okazji w Waszym w życiu, ma być mały. Aczkolwiek małe może być równie piękne jaką daje mały kameralny ślub tylko z najbliższymi, może zapewnić prawdziwie magiczny dzień, który zapamiętasz na zawsze.

ZALETY MAŁEGO WESELA

Rozważając zalety małego ślubu, jednym z głównych celów jest fakt, że mniejsze wesela zwykle kosztują o wiele mniej. Ponieważ najprawdopodobniej skorzystasz z mniejszej ilości atrakcji jak ma się to w przypadku dużych wesel, a Twój budżet nie będzie aż tak nadszarpnięty i powinien pozwolić Ci wykorzystać pieniądze na inne rzeczy w Twoim wielkim dniu, takie jak kwiaty lub bardziej zróżnicowane menu, albo wziąć ze sobą fotografa.

Mniejsze wesele będzie nie tylko kosztować mniej pieniędzy, ale także będzie kosztować mniej czasu na zorganizowanie. Wszelkie zadania związane z planowaniem, a co wykonać na swój ślub, nie wykorzystają Twojego całego czasu w takim stopniu, ponieważ będzie mniej rzeczy do zrobienia. Dodatkowo może to również zmniejszyć stres, który możecie odczuwać, ponieważ wszystko można załatwić szybciej i prościej, ponieważ jest mniej osób do przyjęcia.

Mniejsze wesele zależy od mniejszej listy gości. Korzyści z tego płynące obejmują możliwość zaproszenia tylko tych, których naprawdę lubisz. Dodatkowo, ze względu na to, że na swoim weselu będzie mniej osób, będziesz mieć również dużo więcej czasu na spędzenie z nimi czasu.

Możesz nawet rozważyć ślub w miejscu docelowym, jeśli chcesz, ponieważ będzie o wiele taniej przy mniejszej liczbie gości.

WADY MAŁEGO ŚLUBU

Jednak przy wszystkich powyższych zaletach pojawiają się pewne wady. Jak wspomnieliśmy powyżej, twoja lista gości będzie musiała pozostać mniejsza, a co oznacza, że ​​możesz nie być w stanie zaprosić każdej osoby, którą chcesz. Mniejsza lista gości może również powodować spory.

Ponadto istnieje możliwość, że możesz żałować, że nie zaprosiłeś niektórych osób, że masz mniejszy ślub, gdy zobaczysz rodzaje wesel, które mają inne osoby, które znasz. Jeśli szukasz wesela z imprezowym klimatem, może się okazać, że mniejsze wesele nie zapewnia takiej samej atmosfery.

Na koniec, jeśli jesteście nastawieni na określone miejsce, w zależności od wielkości miejsca, może się okazać, że lokal pobierze minimalną cenę, nawet jeśli nie zapraszasz wielu osób.

WYBÓR MIEJSCA NA WESELE JEST KLUCZOWY

Jak już wspomnieliśmy, wybór odpowiedniego miejsca na wesele ma kluczowe znaczenie, ponieważ może to wpłynąć na koszt i wielkość ślubu. Będziesz chciał wybrać miejsce, które będzie pasowało do rozmiaru Twojego wesela – więc nie takie, które sprawia, że ​​Twoje wydarzenie wydaje się małe lub sala wydaje się zbyt duża na Twój dzień. Nie tylko sprawi to, że wszystko będzie wyglądać trochę nijako, ale może zmusić Cię do wydania większej ilości pieniędzy, aby wypełnić przestrzeń.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *