Wesele w Nowej Soli – restauracja Fiesta – Sala weselna

Stylowy ślub Państwa Młodych

Ślub Marty i Michała odbyło się w lipcu 2022 roku. Przyznam, że zrobili to na prawdę w pięknej oprawie, jednakże nie mieli u siebie na weselu DJ, a zespół muzyczny, który bardzo chętnie każdego porywał do tańców. Mówi się że zabawa weselna powinna trwać do białego rana. Marta i Michał nie tylko zaprosili orkiestrę, ale również Panią Wodzirej, która świetnie zachęcała roztańczone towarzystwo na parkiet!

www.Pani-Migawka.pl fotograf weselny Zielona Góra

Orkiestra lub zespół na wesele?

Orkiestra stara się dotrzymać tradycji weselnej niż DJ i jest bardzo ceniona przez osoby starsze, które inaczej nie wyobrażają sobie tańców. Aktualnie orkiestry są bardzo nowoczesne i nie mamy co porównywać z wujkiem Władkiem za klawiszami, często są to młodzi ludzie, którzy chcą, aby tradycyjne wesele przy bębnach zostało w modzie. Muzyka na żywo jest bardzo dobrym pomysłem, ale i bardziej kosztownym, niestety. DJ natomiast jest coraz bardziej popularny pośród ludzi młodych, którzy lubią bawić się w rytmie nowoczesnej muzyce, zmiksowanych na konsoli. W głównej wierze to zależy od Was co preferujecie, czy żeby Wasi goście będą się bawić do muzyki granej przez kapelę czy puszczanej przez DJ-a.

www.Pani-Migawka.pl fotograf weselny Zielona Góra

Styl boho w fotografii. Co to w ogóle jest?

Jako fotograf staram się być na “bieżąco” z trendami i modą w fotografii. Jednakże, wypracować swój styl, który będzie pasował do każdej naszej wykonanej fotografii to nie lada wyzwanie. Trzymać się jednego przez miesiące, a może lata. Zdarzyło mi się że przyszłe klientki wysyłały mi propozycję zdjęć jakie chciałyby osiągnąć podczas sesji swoich marzeń. Jednakże, każda z nich akceptowała i brała pod uwagę moją indywidualną kolorystykę.
Głęboka zieleń i delikatne brązy, a pod Słońcem – rozpływam się w trakcie promieni.

Czym różni się moja fotografia od stylu boho?

Postaram się po krótce opisać swoją wiedzę na ten temat.

– duża ingerencja kolorystyczna odbiegająca od rzeczywistych kolorów jakie nas otaczają
– nie naturalny odcień zieleni, skóry. Wręcz umierający.
– trend, który bardzo szybko przemija.
Zdjęcia w stylu boho charakteryzują się ciepłą, ale nienaturalną barwą.

Pokażę Wam różnice na moim zdjęciu z Wesela
Marty i Michała.

BOHO VS Moja kolorystyka

Jestem ciekawa co sądzicie o stylu bohemian, a moim stylem, który jest ciekawszy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *