Pierwsza Komunia Święta Zielona Góra

Rodzinne portrety komunijne W Żabim Dworze

FOTOGRAF NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ – ZIELONA GÓRA


Fotograf komunijny Zielona Góra Pani-Migawka

Piękny Żabi Dwór w Radwanowie znajduje się tuż obok mnie i naprawdę rozjaśnia tutejszą okolicę. Ma naprawdę majestatyczny charakter i jest zawsze elegancki klimat. Zwierzęta, farma, piękny plener. Czego chcieć więcej? Teren jest zawsze perfekcyjnie wypielęgnowany, a tym bardziej o tej porze roku, w sam raz na letnie komunie. Tę komunię miałam przyjemność sfotografować w lipcu 2022 roku. Dziewczynka pochodzi z Anglii i rodzina chciała uczcić ten wspaniały dzień w Polskim, sielskim nastroju. Jak wspomniałam wcześniej, wiosenne komunie to jedna z najlepszych części bycia fotografem dziecięcym i rodzinnym. Po prostu uwielbiam dokumentować tę wielką okazję.


Taka sesja musi mieć wyjątkową oprawę

Fotograf komunijny Zielona Góra Pani-Migawka

Oczywiście zawsze czynimy z tego wydarzenia z naszego dziecka gwiazdę filmu, aczkolwiek jest to jak najbardziej zrozumiałe. Jak chrzest Święty jest również bardzo ważną okazją do zatrudnienia fotografa. W całej okazałości to ich wyjątkowy dzień. Włosy są zawsze perfekcyjnie ułożone, a suknia jest zwykle oszałamiająco piękna. Ten ważny dzień jest również dumą rodziców i kochających członków rodziny. Dlatego uwielbiam pracować z tymi małymi gwiazdorami i jej ukochaną rodziną, aby uzyskać jak najlepsze fotografie. Mam nadzieję, że pokażą to w dniu jej ślubu!

Fotograf komunijny Zielona Góra Pani-Migawka

Mam kilka wskazówek, dzięki którym sesje komunijne również przebiegną gładko: Zadawaj dużo pytań, aby wiedzieć, czego się spodziewać, np. kiedy rozpocznie się sesja i jak długo powinna trwać. Daj mi znać z wyprzedzeniem, ilu członków rodziny będzie uczestniczyć i ogólny pomysł. Uwzględnij również, czy Twoje dziecko ma rekwizyty, takie jak Biblia lub biżuteria, abyśmy mogli je wyróżnić! Starajmy się wyjść jak najweselej, aby mogły być to najpiękniejsze wspomnieniem, które twoja rodzina będzie wielbić i wspominać latami.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *