Reportaż ślubny Stary Młyn Leniwka restauracja

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra - fotograf ślubny

Ślub cywilny w plenerze

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra - fotograf ślubny
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra – fotograf ślubny

PRACA WIELOMA LAMPAMI BŁYSKOWYMI STROBOSS

LAMPY BŁYSKOWE NA WESELU

Chciałbym Wam pokazać mój kolejny raz z wieloma lampami na weselu. Temat jak “zaświecić na weselu” wraca jak bumerang i często przyprawia o ból głowy każdego fotografa ślubnego.
Po raz kolejny w życiu mogłam tak świecić lampami! Jestem przeszczęśliwa! Udało się! Przypomnę tylko, że nie mam ukończonego żadnego kursu fotograficznego ze znajomości lamp błyskowych, a które były zawsze dla mnie udręką i kulą u nogi!

Podczas wykonywanych przez nas reportaży ślubnych, lamp błyskowych zaczynamy używać dopiero na weselu. Wcześniej podczas przygotowań i ceremonii oraz sesji pracujemy tylko na świetle zastanym. To dla nas ważne z wielu względów, ale najistotniejsze jest to, że w każdym z tych momentów chcemy zachować naturalny kolor tego co widzimy przed naszymi obiektywami.

Magdalena oraz Maciej

Magdalena i Maciej wreszcie zorganizowali mini wesele w Stary Młyn Leniwka restauracja. Kiedy do mnie napisali zadecydowali, że będzie to przyjęcie oraz ślub cywilny w plenerze. Udało im się zorganizować piękne mini wesele w pięknym pensjonacie. Każde wesele jest zazwyczaj inne od wszystkich pod każdym względem. Jeśli do tego dodam parę z niebywałą chemią między sobą, która praktycznie sama stworzyła tą wspaniałą atmosferę.

Przyjęcie na wiosce w bardzo nowoczesnym stylu.

Szukacie przepisu na niezapomniane wesele czy to w pensjonacie, stodole, czy w innej przestrzeni?
Ślub w plenerze jest niezwykłym pomysłem!

Dwoje ludzi, którzy bardzo się kochają, że w końcu chcą zrobić wesele, ale bardzo kameralne, urocze. Oczywiście zaraz po tym, jak przysięgają sobie miłość, wierność. Szukają fajnego miejsca, gdzie najpierw ogłoszą ich mężem i żoną.

Trafili do mnie dzięki mediom społecznościowym, facebook. Z polecań moich poprzednich par wybrali moje usługi od serca oczywiście. Natychmiast odpisałam z ofertą i bum! Mamy to! Tak zaczęła się nasza wspólna fotograficzna opowieść!

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra - fotograf ślubny
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra – fotograf ślubny

Stary Młyn Leniwka restauracja

Stres przed ślubem jest nieunikniony. Sama go miałam tego dnia. Ślub w plenerze to jest to! Wygodny strój, cichobiegi i ciągły uśmiech, aby ludzie do Ciebie lgnęli jak muchy!

Zapraszam również do spojrzenia na sesję zdjęciową, którą mogłam przy okazji wykonać 🙂

Na zakończenie – kilka słów o zdjęciach na weselu

Z ciekawostek raz jeszcze dodam, że sfotografowałam to wesele po raz drugi poprzez stroboss. Oznacza to, że kilka lamp na statywach, odpowiednio rozstawionych na sali, mogę bezprzewodowo kontrolować z aparatu za pomocą fal radiowych. Metoda ta pozwala mi na całkowitą kontrolę oświetlenia całej sali oraz jej poszczególnych stref, to ja decyduje co doświetlić, a co pozostawić w ciemności przy całkowitym dozorze mocy błysku, brzmi ciekawie?

To genialna metoda, która umożliwia niezłą zabawę ze światłem i cieniem.

Zapraszam do galerii zdjęć

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *