Sensualna sesja dla kobiety

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra sesja zdjęciowa sensualna

ZMYSŁOWA SESJA KOBIECA W APARTAMENCIE | ZIELONA GÓRA

Kobiecą sesję zdjęciową fotograficzną rozpoczynam od omówienia czego oczekujecie, stylizacji oraz zakresu makijażu – mam swoją makijażystę, która ze współpracy ze mną ma rabaty. Tym razem miało być zmysłowo, niewinnie, ale i drapieżnie, choć bez nadmiernie wyeksponowanej nagości. Spotkanie z Basią to kilka subtelnych kadrów, nowoczesne wnętrze i wyjątkowa gra światła oraz emocji.

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra sesja zdjęciowa sensualna
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra sesja zdjęciowa sensualna

Sesja ze światłem zastanym!

Raczej należę do osób wielbiących naturalne światło, niż lampy, ale lampą obsługuję się zazwyczaj na weselach 🙂

MIEJSCE NA SENSUALNE SESJE ZDJĘCIOWE

Sesje kobiece we wnętrzach lubię na równi z sesjami w plenerze i studiu. Każda z tych opcji daje inne możliwości fotograficzne, ale w każdej najważniejsza jest dla mnie kobieta stająca przed obiektywem. Czy to apartament, czy prywatny dom czy las lub centrum miasta, zawsze staram się dopasować wszystko do charakteru sesji i mojej modelki i danej sytuacji.

Zaskocz partnera. Przypomnij sobie, jaką jesteś seksowną (przyszłą) mamą. W końcu pozwól sobie na odrobinę odwagi i zrób coś szalonego, Ty też możesz i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.  Pamiętaj, jesteś piękna, niezwykła i jedyna w swoim rodzaju. Znajdź chwilę dla siebie i oderwij się od wszystkiego by poczuć się wyjątkowo, a ja uwiecznię te chwile na fotografiach.

KOBIECY PORTRET

Zdjęcia portretowe w sesji sensualnej są równie ważne jak zdjęcia w bieliźnie, czy akty, jeśli na takowe się modelka decyduje. Ba, nawet powiedziałabym, że kobiecy portret to coś, bez czego nie ruszam dalej. Na ogół uwielbiam portrety i lubię się w tym doskonalić, a także podnosić sobie poprzeczkę.
Muszę widzieć to coś w oczach co jest najważniejsze w sesjach kobiecych. Zazwyczaj patrzę ludziom głęboko w oczy 🙂
Ta iskierka radości, zamyślenia – to na to czekam i to powoduje, że zdjęcia są świetne.

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra sesja zdjęciowa sensualna
www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra sesja zdjęciowa sensualna

Tak było i tym razem. Po serii portretów, zdjęć delikatnych, niewymuszonych, spokojnych widziałam, że jest coraz lepiej. Z każdą chwilą Basia swobodniej i naturalniej pozowała, coraz chętniej, odważniej patrząc w obiektyw – zaczynała się tym po prostu cieszyć i bawić. Na tym otwarciu i chęci współpracy modelki z fotografem zyskiwały zdjęcia, które  wychodziły coraz lepsze-zmysłowe, sensualne, kobiece.

SPOSÓB NA KOBIECE SESJE ZDJĘCIOWE

W sesjach sensualnych, kieliszek wina również, nawet nie tylko w charakterze uzupełnienia stylizacji. Dla rozluźnienia, również. Dodatki takie jak naszyjniki, kolczyki, kapelusze, szale nie tylko podkreślają stylizację, ale też pomagają w pozowaniu. Można się nimi bawić, zająć ręce, które czasem nie wiedzą co robić. Wszystko to wygląda naturalnie, a to procentuje na zdjęciach z sesji apartamentowej.

www.Pani-Migawka.pl fotograf Zielona Góra sesja zdjęciowa sensualna
ZMYSŁOWE I TAJEMNICZE ZDJECIA SENSUALNE

Jeżeli chciałybyście podobny efekt do zapraszam 🙂

Zapraszam do obejrzenia efektów naszej wspólnej sensualnej sesji zdjęciowej w Zielonogórskim apartamencie:


    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *