Dlaczego warto wybrać wiejski dworek na wesele?

ŚLUB W DWORKU | Dworek Bogumiłów

Nie jest tajemnicą, że miejsce ślubu jest jednym z najbardziej podstawowych aspektów wyjątkowego dnia. Wszyscy mamy swoje wymarzone miejsce, ale znalezienie takiego, które spełni nasze oczekiwania na 100%, może być nie lada wyzwaniem. 

Nie ma jednak nic bardziej typowo polskiego i sielskiego niż wiejski dwór. 

W Polsce, są setki niesamowitych dworków, a w tym przypadku w województwie lubuskim, a moja kolejna para ślubna  podzielą się z Wami niektórymi korzyściami płynącymi z wyboru wiejskiej sielanki na swój ślub. 

Klasyczna lokalizacja | Bogumiłów 

Dworek otoczony jest pięknem krajobrazu województwa lubuskiego, z lasami, pagórkami i widokiem na malownicze jezioro o powierzchni kilkunastu akrów, Dworek Bogumiłów to idealne miejsce na ucieczkę od zgiełku miasta – przenosząc Cię do świata fantazji. Klimatyzowana sala na 150 osób, miła obsługa i pyszne jedzenie w pięknej oprawie przyrody sprawią, że ten dzień będzie naprawdę magiczny. Duży park, plac zabaw, bliskość zwierząt zapewnią rozrywkę również dzieciom.

Nikt nie robi tego lepiej ze względu na oszałamiającą architekturę i odę do natury jako źródło inspiracji dla klasycznego romansu – oferując tradycję i elegancję jako charakterystyczne polskie miejsce. 
Same widoki są ideałem do sesji fotograficznych, aby uchwycić każdą wyjątkową chwilę. 

Obecny właściciel, Marek Czajkowski również jest myśliwym. Łowczy pobliskiego koła łowieckiego, odkrył dworek podczas wyjazdów na polowania. Urzekło go piękno tego miejsca i w 1997 wraz z żoną kupił dworek w Bogumiłowie. Gruntowny remont zniszczonych zabudowań i zagospodarowanie otaczających je terenów zajęło sporo czasu. Kolejno oddawano do dyspozycji gości kolejne pomieszczenia.

Dzięki klasycznemu, a jednocześnie nowoczesnemu otoczeniu na każdą okazję, ta romantyczna lokalizacja z pewnością zmiecie Was z nóg!

Wyłącznie Wasze wielkie święto!

Cieszcie się wszystkim, co ma do zaoferowania Gospodarstwo Agroturystyczne Hotel & Restauracja A. M. Czajkowscy “Dworek Bogumiłów” z całkowitą wyłącznością dla Ciebie i Twoich przyjaciół i rodziny, aby móc korzystać i odkrywać wokół wypielęgnowanego terenu gospodarstwo Agroturystyczne położone jest na terenie Borów Dolnośląskich, które należą do największych w Polsce zwartych kompleksów leśnych. Lasy znajdują się w granicach województwa dolnośląskiego i lubuskiego – zajmują 165 tys. ha. !

Wyobraź sobie, że masz swój własny, prywatny dwór na wielki dzień – bez nieoczekiwanych gości lub niezręcznego wpadania na inną imprezę. To Twoja chwila, by zabłysnąć, a ich pracownicy są zawsze pod ręką podczas uroczystości. 

Kiedy już zakosztują Państwo uroków gospodarstwa, można wybrać się na zwiedzanie okolicy – Parku Mużakowskiego, żarskiego rynku oraz żagańskiego pałacu. Można spotkać jelenie, sarny, dziki, lisy, zające, z tego powodu jest to obszar lubiany przez myśliwych.

Zakwaterowanie

Świętuj dzień ślubu, mając wszystko pod jednym dachem! Nie będziesz musiał się tu szybko pożegnać, ponieważ Dworek Bogumiłów pozwala na pobyt gości. Po całym dniu picia, jedzenia i tańca miło jest wiedzieć, że na górze czeka na Ciebie wygodne łóżko, w którym możesz się dobrze wyspać. Proponujemy odpoczynek w cieniu drzew, a dla aktywnych jazdę konną, spacery po lesie oraz wędkowanie w bogato zarybionych stawach. Zachęcamy również do wspólnego biesiadowania wokół ogniska.

Gospodarstwo jest znakomitym miejscem na wakacje, a także na popołudniowy wypad za miasto.

WYBÓR MIEJSCA NA WESELE JEST INSTOTNIE KLUCZOWY!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *